Keď sa chystáte do Londýna, máte vo všeobecnosti 2 možnosti. Buď si môžete všetko zariadiť sami a samostatne zakúpiť ubytovanie a letenky (prípadne cestu iným typom dopravy), alebo sa môžete spoľahnúť na cestovné kancelárie a nechať všetko vybavovanie na nich.

V tomto článku vám priblížim, aké zájazdy do Londýna sú zo Slovenska dostupné a aké majú výhody a nevýhody. To všetko preto, aby ste mohli urobiť dobré rozhodnutie a zažiť presne taký výlet do Londýna, ako ste si predstavovali.

Akciové pobyty v Londýne

Zľavnené zájazdy do Londýna sú často predávané cez rôzne zľavové portály či napríklad známy Pelikan.sk. Väčšinou obsahujú:

  • Ubytovanie v hoteli, spravidla v okrajovejších častiach Londýna
  • Letenky do Londýna a späť (Bratislava – Londýn alebo Košice – Londýn)
  • Raňajky (nie vo všetkých prípadoch)

Pre koho sú takéto zájazdy určené? Využijú ich najmä ľudia, ktorým sa nechce letenky a ubytovanie hľadať samostatne. Táto činnosť môže byť pre mnohých ľudí príjemná, no dokáže zabrať naozaj dlhý čas.

Pri kúpe akciového pobytu máte letenky a ubytovanie v jednom balíčku, ktorý je navyše za veľmi výhodnú cenu.

Akciový výlet Bratislava – Londýn

Zájazd do Londýna z Bratislavy už od 179 € za osobu obsahuje letenky z Bratislavy na letisko Stansted a ubytovanie v 2-hviezdičkovom hoteli ibis.

Akciový výlet do Londýna z Košíc

Zájazd do Londýna z Košíc už od 149 € za osobu obsahuje letenky z Košíc na letisko Luton a ubytovanie v 2-hviezdičkovom hoteli ibis.